KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16281023
nr 1628 1023
Edward. O. Bowley. Signerad, "A lane near Witton". Olja på duk, 62x75 cm, yttermått inklusive ram: 78x91 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 17 juni 2024
kl 20:37:07
17/6 20:32:07